[11.3. 2015]

11. března 2015 v 18:54 | Anička |  ORDINARY LIFE
Jsem doma. Netěšila jsem se až tuhle větu napíšu, ale jsem tu. Máma neví, co chce a ani nikdy vědět nebude. Tím jsem si ode dneška na 100% jistá. Odejde od táty klidně 20x, ale nikdy nezůstane pryč déle jak týden. Jednou jsme zůstali v azylovém domě 3 týdny, to byl rekord. Nakonec jsme se ale zase vrátili a za ten měsíc se vyplázlo za "nájem" 10 tisíc, jen tak. Dneska je mi hrozně líto babičky. Ona se tak hrozně moc stará, je hrozně hodná a taky za nás vyplázne tolik peněz. Jak se my jí zavděčíme (nebo spíš mamka)? Sebere se, když babička odejde do práce a jde zase zpátky? Nechápu to. Proč teda odchází, když mi pořád tvrdí, že začít bez koruny je těžký. Podle mě to zvládli určitě i jiný, tak proč ne ona. Těžko říct, co se jí honí hlavou, když mi pokaždé tvrdí něco jiného. Já si o ní začínám myslet jen to zlé a nic moc dobrého, ale věřte, že mě to trápí a nechtěla bych nikdy mít takový vztah s mámou, jaký teď mám. Bohužel se stalo to, co čert nechtěl - máme vztah nevztah.

Nádherná písnička, hrozně se mi líbí. Dlouho jsem hledala, jak se jmenuje.. a konečně jsem si jí našla :)

Díky tomu, že jsme nebyli doma, jsem se vyprdla na učení. Nešlo mi to, pořád mi někdo lezl do pokoje a když nebyl v pokoji, tak jsem to stejně slyšela, protože má babička v bytovce stěny z papíru. Schytala jsem to hned dneska, když jsem dostala za 5 z angličtiny, která mi jde snad nejvíc ze všech předmětů a mám z ní jedničky, maximálně dvojky. Vzalo mě to, protože si na známkách docela zakládám poslední měsíce. Když se chci přestěhovat k přítelovi, tak mi nezbývá nic jiného než se učit a mít dobré známky, abych se na jinou školu vůbec dostala.
Když už jsem zmínila to stěhování k přítelovi, tak bych mohla ještě zmínit to, co jsem se od něj včera dozvěděla. Měl jít mamce s něčím pomoct a vrátil se s tím, že si mu stěžovala, že nic nedělám. Že prý nejdu sama od sebe, neuklidím, nevyluxuju a nebo jí s něčím nepomůžu. Docela jsem se rozčílila. Ona je hrozně hodná a nevím, proč s tím nepřišla zamnou, když jí to vadí. Místo toho to vyprávěla Honzovi, kterýmu je to - podle mě - docela jedno. Určitě se to o víkendu, až tam budu, pokusím trošku napravit, ale nemyslím si, že by to byla taková tragédie. Přece jen tam jezdím na víkendy dvakrát do měsíce a necítím se tam zatím "jako doma". Ikdyž bych ráda, jsem hodně stydlivej člověk a trošku mi takový věci trvaji.

Doma došlo uhlí, takže je tu děsná kosa. Podnět k tomu, abych si udělala výbornej třešňovej čaj, zachumlala se pod peřinu, pustila si na noťasu Pretty Little Liars, u kterých jsem u 3. řady, kterou vidím asi po třetí. Mám tenhle seriál hrozně moc ráda a vždycky se tam něco děje. Hlavně je to o puberťačkách jako jsem já (až na ten vzhled). Měla bych se ještě učit, ale............. vy víte, co chci říct :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama