[14.3. 2015]

14. března 2015 v 14:30 | Anička
Konečně jsem s Honzíkem. Tohle mi celý ten týden chybělo - on. Jeho tělíčko, smích, hlas, vtípky i sex. Když jsem s ním, příjde mi všechno jendodušší a mnohem hezčí :) Celý tenhle týden byl neskutečný, každou minutu jsem si přála, aby už byl pátek a já odjela daleko od toho všeho. Konečně se mi to splnilo a já jsem v sedmém nebi, ikdyž to asi tolik nedávám znát, ale on to ví ♥

Když se vyskytne něco pozitivního, tak si člověk řekne, jak se všechno změní a špatný věci zmizí, přibudou jen ty dobrý. Takhle to bylo ikdyž byla máma natěšená na to, že si vyhlídla byt a byl volný. Všichni jsme zajásali, jak bude fajn bydlet blízko babičky, mamka by začala chodit do práce, holky by měly školu kousek od bytovky - paráda. Pak najendou mámě přeskočí, sbalí nám všem věci, co k babičce natahala a po týdnu jdeme zase "domů". Kruci, proč?! Na školu jsem tím pádem docela kašlala, to už jsem myslím psala. Nedá se učit, když se vám v životě dějou takový věci. Člověk pak myslí jen na to, na co nemá a škola jde úplně stranou. Teď toho budu mít hodně a musím se na školu víc soustředit, je to teď to hlavní. Bez školy by nešlo potom nic.

Včera jsem měla školu do 11:25, a tak jsem si koupila místenku na 11:05 a šla ze školy o trošku dřív. Když bych končila podle rozvrhu až v 13:20, tak bych musela jet až autobusem v 15:30 a v tuhle dobu já už včera byla u Honzíka. Po cestě se nic moc nedělo, akorát když jsem čekala v Praze na autobus, zašla jsem si na nádraží do jednoho bistra, kde měla božííííí noky. Dražší, ale opravdu vynikající. Až pojedu zítra domů, koupím si je znovu :) Je to výborná svačinka, když si člověk vezme malý. Není to nic dietního, je to pořádná kalorická bomba. Když si ale řeknu, do jakýho pekla zase jedu a jaký to zase bude, až přijedu, udělám si v ten den alespoň radost jídlem :)
Teď jsme s Honzíkem po obědě, který byl výýýýborný (kuře, knedlík a špenát - miluju), ležíme spolu v postýlce - on si hraje hru a já tu píšu článek. Oba děláme to, co máme rádi a jsme spolu - existuje lepší kombinace? Ne :) Jeho mamka se mi dneska zdá docela podrážděná a nechtěla bych jí podráždit ještě víc. Tu otázku se stěhováním si asi budeme muset ještě nechat pro sebe a počkar s tím až do velikonoc. Příjde mi, že se to zbytečně jen prodlužuje, ale raději tomu nechat volný průběh a netlačit na to než aby z toho pak vzniklo něco, co bysme nechtěli :)
 


Komentáře

1 Danča Hájková Danča Hájková | E-mail | Web | 18. března 2015 v 14:32 | Reagovat

Ahojky, tvůj blog je super.

Ráda bych ti nabídla spolupráci a nejen díky tvému blogu ti umožnila vydělat si koruny navíc...
Jmenuji se Danča a jsem autorkou fitness bestselleru. Pokud máš zájem, budu ráda, když odepíšeš. Ráda ti předám více informací.

Měj se hezky Danča :-)

www.DancaHajkova.com
partner@hubnutisdancou.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama