[8.3. 2015]

8. března 2015 v 16:16 | Anička |  ORDINARY LIFE
Jsem tu sotva 2 hodiny a už nemůžu. Máma šla s babičkou a sourozencema (3) ven na procházku a já tu zůstala s bráchou, aby jsme se učili. Já jsem se zavřela do obýváku a brácha s něčim mlátí v pokoji. Místo učení ale sedim, brečím a v ruce muchlám Honzíkovi kraťasy na spaní, který mi půjčil. Voní jako on, když se k němu v noci přitisknu, když je mi zima.

Nad takovými situacemi já neumím mávnout rukou a nechat je být - hrotim, přemýšlim a většinou dojdu k závěru, že to prostě musím přetrpět. Honzík je člověk, kterého potřebuju k životu, každý den. Dva víkendy za měsíc je pro mě málo, potřebuju s ním být pořád. To, že jsem teď u babičky a máma s tátou jsou zase rozhádaní tohle všechno ještě víc komplikuje. A já jsem víc a víc bezradná, naštvaná, smutná a..... pořád jen myslím na jedno - na to, jak jsem s ním, kdekoliv. S Honzíkem je mi dobře všude.

Kdyby jen věděl, jak mi rve srdce, když on něj pokaždý odjíždím. On je typ kluka, co háže věci zahlavu, neřeší je a raději si užije den z vesela. Kéž bych taky byla taková. Je to moje všechno, víc jak polovina mýho srdce.. a tu já k životu potřbuju jako nic jiného. Jak se mám v takových situacích učit? Nejde to. Nejde myslet na nepravidelný členy, rozvahy a rovnice. Myslím jen na to, jak být s ním, jak jsem s ním a NIKDY ho nemuset opustit.

Za dvě hodiny příjde z práce. Nemůžu mu jít naproti, nemůžu na něj čekat doma s dobrou večeří. Jen na to pomyslim - slzy.
 


Komentáře

1 denysap denysap | Web | 8. března 2015 v 18:30 | Reagovat

tyjo usměj se... já vím, že k tomu asi není příležitost, moc nevím kdo je honzík nebo tak, ale já vše beru pozitivni, ne samosebou vždy, ale z pozitivní stránky je to mnohem lepší!! :):) :)
určitě bude líp! :) uvidíš :)

2 Sensitive of Naive Sensitive of Naive | Web | 8. března 2015 v 19:39 | Reagovat

[1]: Honzík je můj přítel, už jsem to napsala do menu :-) Neuvědomila jsem si, že jsem záhlaví, kde to bylo napsané, odstranila.
Vynasnažím se si vzít tvojí radu k srdci, děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama