[9.4. 2015]

9. dubna 2015 v 18:14 | Anička |  ORDINARY LIFE
Už to chci mít zasebou. Jsem nervozni jako když jsem měla první den v práci. Začínám se třást, srdce mi tluče jako o závod a mám hnusný pocit ala "co bude?" ?

14:52
Už začalo to hnusný klikání, který tak nesnášim. Ne normální klíkání, ale rychlí klikání v závěsu s mlácením do klávesnice. Je mi z toho ještě víc ouzko. Honzík to ale nechápe. Říká mi vždycky "ale prosimtě" a bere to jako pitomost. Pro něj sice ano, pro mě vůbec ne. Chci pryč.. Že jsem mu tu svačinu do práce dělala ráno a nenechala jsem si to na teď, já trouba. Možná by mi i ta hodina, kdy bude zlověstně klikat, utekla rychleji.

14:54
Kliká asi dvě minuty a příjde mi to jako věčnost. A to bych to měla vydržet hodinu - ach jo.

14:55
Už mě začalo nervozitou bolet i břicho. Je to děsný. Už chci konec, prosím. Zatím nevolá, ale to jen díky tomu, že ten jeho kámoš má přijít dýl (podle mě). Jestli se to k tomu přidá, tak budu mít zas náladu nenáladu, budu protivná a budu Honzu ignorovat tak, jako vždycky, když se mi něco nelíbí. Tohle je pro mě pokaždé malé východisko.\

15:05
Noťas jsem vypla a lehám si s mobilem v ruce pod peřinu. Schovám se celá, aby nebyly vidět ty slzy. Už je to tady - ta bezmoc, to ouzko a za žárlivost na všechno, co jen dělá a s kým.

15:25
Už to nejde vydržet. vypínám mobil a jdu na záchod, kde hodlám ztrávit alespoň 15 minut. Pomalu by se měl Honza blížit do konce, s ním i slověstné klikání na myš a mlácení do kláves na klávensici.

15:40
Vracím se ze záchodu. Beru si do ruky svůj mobil, kde vidím 3 nové smsky. Když vidím, že je to od mámi, čtu si je rychlostí blesku. Když zjistím, co v nich píše, zmocní se mě panika. Zahazuju mobil, schovávám se pod peřinu a začnu hystericky brečet. Honzík mě slyší, vstává od počítače a ptá se mě, co se stalo. Se slzama v očích a vzlykavě mu odpovídám, že mi máma prodala počítač. Přitisknu si Honzíka k sobě a pořád hystericky brečím a opakuju, co bez něj budu dělat, že v něm mám všechny důležitý materiály do školy, naše vzpomínky, ať už v podobě fotek nebo vyscreenovaných monitorů s našima povedenýma konverzacema na skypu. zatmělo se mi před očima jen v tu chvíli, kdy jsem pomyslela na to, že je to všechno pryč.

15:55
uklidnila jsem se a volám mámě. Ta mi řekla, že se nic moc nestalo, že jen prostě neměli peníze (jako vždycky) a potřebovala něco prodat (jako vždycky). Noťas mi prý dala jen do zástavy a za týden mi ho zase vyzvedne. Bojím se toho nejhoršího..... že nevyzvedne. Všechno, co poslední týdny, dokonce měsíce říká, tak je jen prachsprostá lež.

16:15
Honzík se pomalu oblíká, chystá si věci a dává do batohu svačinu, s kterou jsem se s láskou ráno dělala.

16:30
Jdeme pomalu na vlak.

17:00
Vrátila jsem se zpátky domů a dopisuju tenhle článek. u toho usrkávám ledovou kávu, kterou mi Honzík koupil, aby si rozměnil peníze na vlak. Přitom ještě přemýšlím a přemýtám si v hlavě, co se zase za dnešek odehrálo a je mi opět ouzko. Už aby tenhle zatracenej život skončil a začal být jinej. Hezčí.


 


Komentáře

1 ♕ PetraLife.blog.cz ♕ ♕ PetraLife.blog.cz ♕ | E-mail | Web | 9. dubna 2015 v 20:57 | Reagovat

Děkuji za tvůj komentář. Že o mě nemá zájem? Vím to, stalo se toho tolik, že nemá ani smysl být přátelé. Hlavně z mé strany by to nešlo. Se mnou se rozešel hlavně z důvodu, aby se vrátil ke své první lásce. Kvůli které poznal alkohol, prášky a velký stres. Ale je šťastný a už ho ta holka snad nepotopí, jak před 6 lety. :) Takže asi proto. Rozhodně ti děkuji a já věřím, že jednou se objeví někdo, kdo mi bude oporou už na celý život. :))

Páni. Holka, drž se. Zastavárna. Obchod, který se mi hnusí zdálky. Možná to není tak špatná budova/místnost, ale mám na to alergii. Možná proto, že jsem viděla lidi, kteří to využívají jen pro peníze na drogy apod.  Drž se. Doufám, že se ti tvůj počítač vrátí a bude ti zase do smíchu. S Honzíkem - ať vám to vydrží!  Držím ti palce a taky tvému úsměvu. Brzy se usměj, hned jak bude síla a přestane být úzko.  Krásný zbytek večera :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama