[18.5. 2015]

18. května 2015 v 19:47 | Anička |  ORDINARY LIFE
Dnešní den nebyl nic moc. Ráno jsem se probudila, sice celá zlámaná, ale přesvědčená, že tenhle den si nenechám zkazit náladu a budu bez stresu. Když si ale něco hezkýho takhle ráno řeknu, tak to většinou nevýjde. I tak tomu bylo dneska. Ikdyž, abych pravdu řekla, teďka už je mi zase fajn.
Hned, co jsem vyšla ráno do školy, se nic nedělo. Škola byla taky fajn. Psaly jsme hned ze začátku dne z angličtiny na minulé časy pár překladových vět, snad bude většina správně. Zbytek dne pak proběhnul v pořádku, nic se nedělo, normální nuda, která se dala přetrpět a docela i utekla. Po škole jsem se vydala na náměstí do bankomatu, kde jsem si vybrala těch pár šušňů a šla jsem směr nádraží, kde jsem si koupila na pátek místenku k přítelovi. Kdybych jí kupovala zítra, tak by už dobrý místa byly zabraný a já bych se zas musela cpát ven z 5-tky, když je plná ulička.
Po cestě z nádraží jdu kolem Lidlu a nemohla jsem si odpustit tam s pár drobnýma, co mi zbyly, nezajít a nekoupit si můj oblíbenej tuňákovej salát. Poslední týden jsem ho měla asi 3x, teď ho mám po čtvrté a nemůžu se ho nabažit. Je to mňamka. Asi v půlce cesty mi volal rozmrzelej Honzík, který mi spinkal po noční, že jsem ho probudila smskou. Psala jsem mu, protože moje nutkání už bylo velké, ale vzbudit ho sem neměla v úmyslu. Po pár větách, kdy na mě spíš vrčel jsme usoudili, že by se měl ještě prospat.
Když jsem došla domů, tak začalo ničení mého plánovaného "skvělého" dne. Nejřív jsem se nemohla dostat domů. Kolikrát mě naši sjeli za to, že jsem si doma nechala klíče a když jsem se je konečně naučila nosit, tak pro změnu nevynadavaji klíče ze zámku a navíc nám přestal jít zvonek. Ještě že u těch dveří máme psa, takže ten začne řvát a nakonec šel táta otevřít s tim, že za dveřma asi někdo je. Když mě pozdravil, tak už jsem věděla, že je něco špatně. Vypadal naštvaně, vytočeně,.... jako vždycky, když se mu něco nelíbí a v 80% se jednalo o nedostatek peněz a následné odmítnutí od někoho, kdo peníze nechtěl půjčit. A jak jsem si myslela, tak to také bylo. Následovalo řvaní, hádání, vyčítání,.... nádřív táta na mámu, pak přišla i teta, která ten řev slyšela a pustila se do táty. Ten si nenechá nic líbit, a tak se spustil i do ní tak, jak mu zobák narostl. Teta to dlouho nevydržela, rozbrečela se a odešla. To máma nemohla dopustit (myšleno ironicky), a tak se rozběla za tetou a začala se za tátu omlouvat. Od táty by to totiž bylo pod jeho úroveň. Když pak ale teta odešla, tak máma začala s tím, že se jí táta vůbec nezastává a akorát na ní všechno háže. Na to jsem jí odpověděla otázkou, proč se zastává teda táty? Neříkala nic.

Aby si teta udělala den přece jen hezčí, tak navrhla, že bychom mohly jít se ségrama na procházku. Projít se, pak se zastavit na hřišti, kde by se vyblbly a jít domů akorát na koupání, aby zalezly do postelí a chrněly. Neměla jsem námitek, jelikož Honzík byl rád, že si po víkendu, kdy byl v práci, může konečně "zapařit" hry a mě si na skypu skoro nevšimnul.
Po dvou hodinách jsme přišly domů, holky se najedly, vykoupaly a už jen čekaly na večerníček (bez něho spát nejdou).

Já jsem se hned po nich došla osprchovat a můžu jít s klidem do postele, kde si pustím seriál, dám si mýho milovanýho tuňáka a budu si užívat toho, že nemusím nic dělat :) Teda... měla bych, ale ráno hodlám zaspat, takže na prověrku se učit nebudu :D
 


Komentáře

1 Veronica Veronica | Web | 18. května 2015 v 22:13 | Reagovat

Klasika, že si rodič všechno vybije zrovna na mě (tobě). Nemilé tohle všechno poslouchat vlastní zkušenost.
Každopádně chchi ještě oznámit že jsem si tě přidala do Favoritek tak hodně štěstí s blogem a doufám v příjemnou "spolupráci" :)

2 Michaela Michaela | Web | 19. května 2015 v 12:59 | Reagovat

Tybrdo, u nás doma se tohle moc často nestává že by někdo na někoho křičel ae když vyjímečně ani tak to netrvá dlouho :) Věřím, že i u Vás zase bude dobrá nálada :)

Takhle plánovat zaspání ? To se mi nikdy nepovedlo :D

3 Little (T)error Little (T)error | Web | 19. května 2015 v 14:17 | Reagovat

Ráno hodlám zaspat.. :D takhle se to přesně dělá!
Od doby co od nás táta odešel se u nás nekřičí.. teda pokud není potřeba něco udělat a pokud to nedělá děda, který řve jen vezme kladivo do ruky. (nebo hrábě, lopatu atd.) pozitivní na včerejším dni bylo asi to sluníčko a jinak jsem taky moc věcí co by byly supr neviděla.. jo vlastně! ta vůně sena! ale má to nevýhodu, že někdo to seno musí obracet, a hádej kdo asi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama