DAY 6

17. června 2015 v 17:54 | Anička
Chtěla jsem si každý den, kdy jsem pryč, psát zápisky, jak se mám, co dělám, apod. Dneska je už 6 den a já napsala pouze jeden článek, takže to úúúpéé nevyšlo. Ale to nevadí.

Dneska se mám fajn. Ráno odjeli rodiče Honzíka na dovolenou, takže 10 dní tu budeme sami. Ráno jsem se vzbudila, bylo asi 8, oblíkla a šla na zahradu. Tam jsem uřízla dva saláty, protože je přesalátováno a byla by škoda, aby tam zůstaly. Když už jsem tam byla, tak jsem natrhala i pár jahod. Měla jsem v plánu udělat nepečenej dort a ty jahody do něj dát. Peklovala jsem se s nima asi dvě hodiny, ale vypadá super! Už se těšim, až si ho večer s Honzíkem dáme k seriálu :) Pak jsem udělala svačinu Honzíkovi do práci, udělala salát ze salátu :D a pak jsem šla zase ven. Musela jsem mrknout na králíky, o který se mám starat, jestli mají co pít. Pár jich už vodu nemělo, takže jsem dodala a šla si lehnout. Asi na 2 hodiny jsem vytuhla a pak šla připravit kuře na večeři. Udělala jsem kuře na paprice, který se mi - podle mě - povedlo, tak uvidíme, co na to řekne ta moje trubka. Teď jen budu čekat než mi pojede domů a pak mu půjdu naproti k vlaku. večer ještě musíme zalejt celou zahradu, což je docela makačka, ale tak spolu to budem mít zachvilku.

Včerejší den nevím, jestli má cenu vůbec zmiňovat. ze začítku to bylo fajn. Ráno jsem normálně vylezli, pak jeli do Liberce. honzík si musel pro občank a já potřebovala pár věcí v drogerii. když jsem dojeli domu, to byli 3 hodiny, tak to začalo. Přišli jsem, Honzík sednul k noťasu a byl den zkaženej. Celej.
 


Komentáře

1 Veronica Veronica | Web | 23. června 2015 v 19:04 | Reagovat

Docela mám chut na ten dort :D
Tak hlavně, že se máte fajn :)

2 Chloé Chloé | Web | 27. července 2015 v 15:27 | Reagovat

Veľmi pekný design blogu :) Neviem si pomôcť, ale strašne sa mi páči úprava článku :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama