[27.7. 2015]

28. července 2015 v 19:17 | Anička |  ORDINARY LIFE
Už jsem opravdu naštvaná. Mám poslední prázdniny a nehodlala jsem je ztrávit buď zavřená doma a nebo v práci. Chci si užívat alespoň ty volný dny, kdy v práci nejsemi, venku - ve světě. Copak je kino, procházka, a nebo ZOO tak fyzicky náročná? Honzík má neustále v hlavě jen jeho počítač. Když se vrátíme po dlouhých 12 hodinách z práce, tak si tam na ty 3 hodiny, než jde spát, prostě musí sednout. A když máme volné dny, obvykle jeden nebo dva, tak jsem neustále pořád zavřený doma. On u počítače a já s noťasem v posteli. Dneska jsem byla celý den naposledy zalezlá v pokoji. Zejtra ráno, jak se vyspím, tak se nasnídám - ne jako dnes, že jsem musela být do 12 hlady, protože Honzík neměl hlad, tak jsem taky asi nemusela nic jíst. Až dojím snídani, tak se obleču, půjdu se projít. Hodinu, hodinu a půl - tak by mi mohla trvat procházka na místní letišťátko a zpátky. Až příjdu, dám si oběd, hodinku klid a pak akorát přijede Honzíka mamka z práce. Zeptám se jí, jestli nechce třeba pomoct uvařit, pověsit prádlo. Alespoň na dvě hodiny a pak si dám pohov, kouknu na pár dílů seriálu a budu odpočívat. On ať si dělá co chce.

Předevčírem jsem mimochodem měla svátek. Donutila jsem ho, že chci ke svátku alespoń do kina a slíbil mi, že příští týden půjdeme na mimoně, který bych hrozně ráda chtěla vidět. Honzík by ani na nic, co není kreslený, asi nešel. Buď kreslený pohádky a nebo filmy typu X-man, na kterej bych zase nešla já.

Za 14 dní budu mít po té měsíční dřině konečně výplatu a budu si kupovat nový mobil. Já momentálně už měsíc žádný nemám. Jednoho dne se prostě vybil a už se nezapnul. Vybrala jsem si Huawei ascend P7, který je sice loňský, ale i tak mě ohromil jeho skvělej 13Mpx foťák, ohromilo mě jak vypadá a i to, jak ho všichni chválí. Recenze byli skoro všechny víceméně pozitivní, takže si myslím, že neprohloupím, když si ho koupím. Jeho novější verze Huawei P8 je o maličko lepší a vypadá jako neskutečná kopírka iPhone 6, ale má dvojnásobnou cenu a tolik já do telefonu investovat nechci.
Už se těším, až budu moct normálně fotit a třeba mi ten blog taky vydrží díky domu déle než týden :P :) Uvědomila jsem si, že na blog píšu jen když jsem naštvaná, cítím se osaměle - děsný,
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama