[31.7. 2015]

31. července 2015 v 20:03 | Anička |  ORDINARY LIFE
Konečně zasebou poslední dvě noční a teď zasloužená dovolená :) Týden volna, hurááá.. a má být i pěkné počasí, takže si to hodlám s Honzíkem pořádně užít :) Už na zítra máme plán. Půjdeme odpoledne do kina na Mimoně. Strašně mě zajímá, jaký to bude. Přála jsem si tam jít "k svátku" a - díky bohu - neprotestoval a dokonce i zarezervoval lístky :P
V pondělí máme s Honzíkem výročí. Budou to přesně dva roky, co jsme se viděli poprví. Co zamnou poprvé Honzík přijel, objal mě, dal první pusu, první společný jídlo, první společná noc. Je neuvěřitelné, že jsou to dva roky. Vůbec mi to nepříjde. Vidím to na oběd, procházku, večerní film :)


Za týden mám mít výplatu z brigády. Strašně se těším. Potřebuju novej mobil a už ho mám i vybraný, stačí jen objednat :) Už aby to bylo. Vybrala jsem si mobil, který má i suprovej foťák, abych mohla fotit, fotit a fotit.

Abych nezapomněla - dneska mi přišel úplně nečekaný balíček z ebay. Byly v něm nádherný náušnice. Vypadají jako na obrázku a byly i pořádně obmotaný bublinkovou fóliím, takže paráda. A za 40 korun? Úžas :) Obrázek zvětšíte tak, že na něj kliknete pravým tlačítkem a dáte "zobrazit obrázek". Ještě čekám 4 balíčky, ale ty by neměly přijít dřív jak za 14 dní - obal na mobil, pouzdro na sluchátka, ozdoby na nehty a ještě jedny náušnice. Uuuu........ vášnivá do objednávání na ebay :/ :D Stává se z toho závislost.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama