23. 10. 2015 / Učení je mučení!

23. října 2015 v 23:06 | Anička |  ORDINARY LIFE
Nezvládám to. Časově nezvládám vůbec nic, psychicky nezvládám polovonu toho tlaku, co je na mě vyvíjený.
Do školy toho mám teď opravdu hodně. Státní škola je oproti soukromí obrovaský rozdíl. Soukromá škola mi příjde skoro 7. třída základní školy, 4. ročník možná jako 9. třída na základce, horší to určitě nebylo. Tam, kde jsem teď, mi to příjde ale jako opravdová střední. Učení z hodiny na hodinu, samý zkoušení, samé prověrky, pořád a pořád,.... Na základce jsem nezářila a v posledních dvou ročnících na základce jsemsotva prolízala. Když jsem přešla na střední, tak jsem se začala učit a na vysvědčení jsem měla max. 3 trojky, v druháku dokonce jednu, což bylo moje extra krásný vysvědčení. Zalíbilo se mi mít dobrý známky, ale nikdy se mi nezalíbí učit se. Nesnášim to. Nic není tak uspávající. A teď? Jak se tzo na mě najednou všechno začíná sypat, tím víc se všeho děsím a tím víc mi to absolutně vůbec neleze do hlavy, a ikdyž sedím celý den u učení, tak si prostě nic nepamatuju. Míváte taky takovej problém? Je to děs, děs!


Chtěla jsem do toho učení nějáký povzbuzení, a tak jsem za utržené peníze z prodaných učebnic, které jsem už nepotřebovala, udělala objednávku na jordanacosmetics.eu. Balíček mi dneska přišel a z těch 7 věcí, co jsem si objednala, jsem nadšená. Určitě se vám s nima pochlubím v samostatném článku, snad bude čas ho napsat a nafotit těch pár věcí. Mezi těch 7 věcí patří i výrazná rtěnka, kterou jsem už dlouho chtěla zkusit. Měla tam obyčejné rtěnky ve slevě za 25 korun, takže ikdyž jí popřípadě nosit nebudu, vůbec mi to nebude líto, ale abych pravdu řekla.. líbí se mi to, hodně.

Čtu teď na hodně blozích, že holky nedokážou skloubit školu a blog. Chápu to.
 


Komentáře

1 pauliahobby pauliahobby | Web | 25. října 2015 v 11:49 | Reagovat

Taky někdy mám pocit, že se zbořím z toho všeho, já jsem tedy sice v prváku, ale ještě se dostávám z té pohodové základky, kde se nemuselo nic dělat, takže uvidíme, jak na tom budu v tom druháku.
No, přeji ti hodně štěstí a nervů v učení, určitě vše zvládneš. :)

2 sarushef sarushef | Web | 30. října 2015 v 12:31 | Reagovat

Jsem na tom jako ty, taky absolutně nic nestíhám. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama