7.11. 2015 / Víkend = noťas, návštěva a znovu noťas

7. listopadu 2015 v 22:20 | Anička |  ORDINARY LIFE
Zase tu je víkend. Příjde mi, že ty dny strašně moc letí, jak jsem doma každý den skoro za tmi. Škola dlouho, domu jezdím vyřízená a pak se ještě musím učit. Pak je ten den pryč v cuku letu. I teď bych se měla učit, když nemusím být v práci. Rozdílový zkoužky už za dveřmi, do toho první čtvrtletí ve škole. Z toho vyplývá plno zkoušení, hromada písemek. Docela to zvládám. Pár pětek teda bylo, prorože jsem i pár dní jela ze školy s pořádnou migrénou a už jsem se pak vykašlala učit nějáký rovnice a podobně, ale do pololetí je čas. Bude dost příležitostí si známky zlepšit.

Dneska byl takový normální víkendový den. Včera jsem do noci s příelem koukala na filmy, dokud jsme u toho oba neusli. Ráno jsme se vzbudili až v poledne, akorát na oběd. Obalila jsem řízky, na kterých jsme si pochutnaly a pak přijel přítelův brácha s jeho maličkou holčičkou. Já neměla nic moc náladu, takže jsem s nima jen seděla v obýváku a koukala celou návštěvu na televizi, kde zrovna dávali dokument o zvířatech v Africe. Takový dokumenty mě baví. Jsou zajímavý, ikdyž smutný, protože je to prakticky jen o tom, kdo koho zabije a kdo přežije. Ostatně taková příroda vlastně je. Přítelův brácha tu byl docela dlouho, celé odpoledne. Když odjeli, já si lehla s noťasem na klíně do postele a přítel si zasedl ke stolu k počítači. Já si dělala výpisky z učebnice, u toho stahovala film a pokukávala na youtube na youtuberky, přítel si hrál hry - jak jinak. To nám vydrželo vlastně až do teď jen s tím rozdílem, že jsme se před chvilkou oba vysprchovali. Jakmile dohraje a já dopíšu článek, tak si lehneme a budeme se opět koukat na nějáký filmy, který máme připravený. Konkrétně bych se dneska chtěla podíval na film Osudový dotek a Kingsman - Tajná služba. Mám je tu připravený docela dlouho a čekají nedočkavě na to, až si je konečně pustíme.


Na zítra nic v plánu nemáme, takže já se budu většinu dne učit (až se teda vzbudím) a přítel si bude opět sedět u počítače.

Mimochdem, taky se vám nelíbí počasí poslední dny? Jak chodím už v 6 ráno na autobus a vidím všude všechno zmrzlí, tak je mi snad ještě větší zima, brrrr. Nemám tohle roční období ráda, ani zimu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama