Poslední lovec čarodějnic / The Last Witch Hunter (2015)

22. listopadu 2015 v 20:22 | Anička


Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2015, 107 min

DOWNLOAD

OBSAH /http://www.csfd.cz/
Armády lovců čarodějnic, bojovníci "Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe - loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední?RECENZE
Jelikož je tenhle film na české scéně nový, tak jsem vám chtěla napsat můj názor, moje poznatky a možmá vás i navdanit - ikdyž v tomhle případě to bude možná naopak - ke zhlédnutí něčeho "nového". Na film jsme se těšila, čekala jsem od něj poměrně dost. Po zhlédnutí se ale nedostavilo ani nadšení, ale ani zklamání. Nehrát ve filmu plešatý hromotluk s nezaměnitelným hlasem, film by mě popravdě bavil "o hvězdičku míň" :D. Vinu Dieselovi v hlavní roli se podařilo natočit opět dobrý film, na který se člověk dokáže uhranutě koukat od začátku až do konce. Ale když potom film skončil a začaly titulky, položila jsem si otázku: O čem že to vlastně bylo?

Efekty ve filmu mi přišly dobré, přirozené. Náběh na strašidelnou atmosféru se povedl, nějaká ta hláška se taky vydařila.
Samotná myšlenka filmu není vůbec špatná, ale příběhově mi film přišel chudý na to, jak vážně se tváří.

Tenhle film je podle mě výborná volba pro takové to víkendové váleníčko v posteli, kdy chcete vypustit a soustředit se jen na obrazovku televize/notebooku/počítače. Chodit do kina mi příjde zbytečné. Zatím vám ale nakonec nic jiného nezbyde, protože jako novinku tenhle film zatím nikde (v dobré kvalitě) nestáhnete.
Peněz za vstupenky ale vůbec nelituju, protože jsem měla za 1) strašnou chuť na popcorn v CineStaru :D a za 2) jsem prostě potřebovala vypnout :) To pro mě film skvěle splnil.


3/5


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama