[1.1. 2016] Vánoce, Silvestr

1. ledna 2016 v 21:28 | Anička |  ORDINARY LIFE
Celé odpoledne se odhodlávám k tomu, abych napsala alespoň krátký článek. Na blog jsem nezapomněla, naopak - blogy čtu, na svůj blog taky občas mrknu a mám chuť něco napsat. Nakonec mě to ale buď přejde a nebo se najde něco, co je přednější než blog a na napsání článku zapomenu.

Máme tu nový rok - kdybych to nenapsala, tak by to asi nikdo nevěděl, že :D. Každý do něj vkročil po svým - většina byla nejspíš někde posedět s kamarádama a tam se každý krásně zřídil, někdo to zaspal, my pravidelně s přítelem sedíme doma u telky a chlebíčků. Jestli je pravdivé rčení "jak na nový rok, tak po celý rok", tak se roku 2016 popravdě trošku bojím, protože se mi nechce prosedět další rok doma na zadku. Každopádně všichni si musíme říct, že bude tento rok nějákým způsobem lepší :)

Já, jelkož jsem 80ti kilová macatka a strašně jsem se vypásla, tak hodlám zhubnout a jdu do toho po hlavě. Dneska jsem se zvážila, přítel mě pořádně změřil a v pondělí si chci zajít koupit nějáké potraviny, hodně ovoce, zeleniny. Věřím, že to zvládnu, protože taková, jaká jsem teď, být nechci a přítel mi pomůže :)

Vánoce byly fajnový. K mým rodičům jsme s přítelem jeli až 28. prosince, na nic jsme nespěchali. 24. prosince jsme tedy byli doma, s přítele, jeho mamkou a jejím přítelem a s rodičema jeho mamky. Myslím, že to byl krásnej večer. Druhý den jsme jeli na oběd k jeho druhým prarodičům a pak odpoledne k jeho třetím a čtvrtým, kde byli i tety a jeho táta :D Jeho celá rodina je porozvedená a všichni si našli nové protějšky, takže je to na ty svátky trošku těžší. Nečekala jsem, že bych od Honzovo rodiny něco dostala, ale nebylo toho vůbec málo. Od jeho mamky jsem dostala peníze, od jeho taťky taky, od jeho prarodičů nějákou kosmetiku a taky peníze. Hodně mě překvapili, jsem pro ně vlastně cizí. Celá Honzíkovo rodina je na mě strašně moc milá a hodně si toho vážím. Od přítele jsem pak dostala novou žehličku na vlasy, ale o té jsem věděla, sama jsem si jí vybírala. Zatím jsem z ní nadšená.
Co se potom týče mojí rodiny, tak dárky jsem jen dávala, konkrétně od rodičů jsem nedostala nic, vůbec nic. Popravdě mě to opravdu zaskočilo, ale na druhou stranu od lidí jako jsou oni se to dalo čekat. Budou mi do konce života vyčítat, že jsem na Štědrý den byla jinde než doma, ikdyž poslední roky jsme to ABSOLUTNĚ VŮBEC neslavili. Neměli jsme ani co jíst, natož na dárky. Za trest se na mě s Vánocema vykašlali. Poukázku, co jsme pro ně dva měla, jsem jim nedala. Já žiju bez nich a budu jim ještě dávat? Ne, tu poukázku já využju sama. Bylo to 500 korun do Kauflandu, protože jsem věděla, že tohle by určitě využili, když nechodí ani jeden do práce a nemají pořád ani na rohlík. Když ale prodali střechu nad hlavou, myslím, že peníze jim alespoň měsíc chybět nebudou. A až jim dojdou, tak je slušně pošlu do háje. Od babičky a tety jsem pak dostala opět peníze a od druhé babičky nějákou kosmetiku a dodatečně teplou čepici s šálou k narozeninám, jelkož jsme se v ten den neviděli. Mám jí moc ráda, ikdyž se vidíme málo. Rozdala by se pro svojí rodinu, děti. A nejmenovaní toho využívají - je mi z nich zle.

Všichni ví, že když bydlím 200km od rodičů a starám se o sebe víceméně sama, tak ty peníze mi pomůžou nejvíc a koupím si to, co já sama potřebuju :) Ty mě tedy asi potěšily nejvíc.

Od doby, co jsme přijeli ve středu večer s přítelem domů, tak se jen válíme. Já jsem se měla už dávno začít učit do školy, ale stále na to prdím. Ještě si chci užívat těch pár dnů do konce prázdnin a jen zevlit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama