Ledová sezóna / Norm of the North (2016)

26. ledna 2016 v 18:01 | Anička


Animovaný / Dobrodružný / Komedie
USA / Indie, 2016, 86 min


OBSAH /http://www.csfd.cz/
Hlavním hrdinou dobrodružné podívané pro celou rodinu je lední medvěd Norm. Lední medvědi jsou obávané šelmy, mají obrovskou sílu, uplavou až 100km v kuse a mohou při své mohutnosti běžet až rychlostí 40 km v hodině. Na běžné medvědí normy ale Norm kašle, tuleně má rád jako kámoše a ke štěstí mu stačí hlavně dost zábavy a žádní otravní turisté na Arktidě. Teď se ale bláznivý projektant rozhodne postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku. Norm musí začít jednat na vlastní tlapu. Se třemi legračními parťáky, nezničitelnými lumíky, vyrazí do New Yorku, kde se musí pokusit šílenému nápadu za každou cenu zabránit. Najednou jsou z nich taky turisté. Betonová džungle je totiž úplně něco jiného než stará dobrá Arktida. Norm se stává maskotem velké společnosti, jenže brzy zjišťuje, že to není jen tak. Právě tato korporace má v rukou budoucí osud jeho zasněženého domova. Pro úspěch téhle ledové výpravy bude třeba získat nějaké lidské spojence a ve světlech velkoměsta rozjet konečně pořádnou show. Naštěstí i naneštěstí jsou s ním jeho tři kamarádi lumíci. Co se nepokazí samo, to si můžou klidně pokazit sami. Ledová sezóna je velkolepým a zábavným dobrodružstvím živelného medvěda, který se dostal mimo svůj živel. Ten velký slavný New York se na něj a jeho parťáky tváří zpočátku s nedůvěrou, ale brzo se ukáže, že tahle partička umí prolomit ledy.


RECENZE
Včera jsme s přítelem chtěli zajít po delší době do kina a jelikož jsme věděli, že má do kin přijít nový animovaný film, a my animáky milujeme, byla naše volba jasná. Předtím jsme si nikde nečeli obsah ani nevyhledávali žádné receze.
O čem film byl jste si mohli přečíst v popisu filmu od Bontonfilmu. Medvídek Norm se snaží zabránit tomu, aby se na Antarktidě začaly stavět domy a začala se Antarktida obydlovat. První polovinu jsem se natěšeně koukala a čekala, že to bude víc a víc zajímavější. ALe... asi v polovině filmu už jsem začínala usínat. Nejdřív jsem si říkala, že je to z toho, že jsem prostě jenom ospalá, ale když mi i přítel řekl, že ho to moc nebaví a slyšela jsem pořád kolem sebe děti, tak bylo vidět, že je to taky nebaví.

Z celého filmu jsem měla, slušně řečeno, houby. Film mi nepřišel skoro o ničem. Zasmála jsem se za tu dobu jen jednou a to bylo ve scéně s prděním :D Je mi trochu líto, jak temhle film nakonec dopadnul. Po návratu z kina jsem si na internetu vyhledala pár recenzí. Kdybych se na ně koukla předtím, tenhle film bysme vynechali. Bylo tam opravdu málo dobrých recenzí a málo lidí, kteří by film ohodnotili kladně. Čekala jsem od něj víc a těšila sem se, bohužel zlamal, tudíž doporučit vám ho nemůžu. Počkala bych až bude ke shlédnutí na internetu a mrknout se na něj maximálně někdy večer. Chodit na něj do kina mi příjde zbytečné.


2 / 5

 


Komentáře

1 Pagess Pagess | Web | 27. ledna 2016 v 11:50 | Reagovat

téda tak to vypadá fakt super, až to bude ke stažení tak si to stáhnu :D do kina na animáky nechodím :D
Jinak odstín toho vínového laku je 135 :)

2 Jenna D. | jennadewan-tatum Jenna D. | jennadewan-tatum | Web | 28. ledna 2016 v 18:42 | Reagovat

Ty jo, tak to já jsem na tom s přítelem úplně stejně já s nim sad v kině nebyla a ni na ničem jiném než na nějaké pohádce.. a když už tak to musí být nějaká komedie jinak ho na nějakou romantiku fakt nedostanu, ale Ledovou sezónu bych taky chtěla vidět :)

3 Michaela Michaela | Web | 3. února 2016 v 14:36 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že jsme na to nešli. O víkendu jsme taky s přítelem plánovali kino ale nic moc tam nebylo. A na animáky ho prostě nedostanu :D Tak ještě že tak, byla bych akorát naštvaná, mě to teda moc nezaujalo ani podle té ukázky. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama