[17.2. 2016] Jsem hodně náladový človíček

17. února 2016 v 21:51 | Anička |  ORDINARY LIFE
ÚTERÝ (19:20)
Ta deptající nálada - zase.
Ah, jak já jí nesnáším. Ty pocity ne-nálady, znudění alá "je mi všechno fuk". Nejraději bych si lehla do postele, pouštěla si jeden díl seriálu Pretty Little Liars za druhým a nic nedělala. To ale nemůžu... nebo spíš... neměla bych. Můžu si víceméně dělat co chci, ale musím počítat s tím, že ta to budu nýst následky.

Od 8. února jsme měli - my "liberečáci" - prázdniny. Já jsem byla asi 3 dny z toho v práci, ostatní dny jsem byla ráda, že mám klid, nemusím se pořád drtit do školy a vstávat v 5 ráno. Kéž by byl takový den každý! A to jsem si v létě říkala, že se nudím a už bych jako mohla do školy - JÉÉÉŽIIIIŠ, JAK JSEM SI NĚCO TAKOVÝHO MOHLA VŮBEC PŘÁÁÁT. Vstát si hezky v 8, udělat si snídani, něco si pustit, od 9 do 14 hodin trošku práce, mezitim něco uvařit, odpoledne poklízet a večer s přítelem zalehnout k televizi a relaxovat - to toho chci asi moc, co? Ti "chytřejší" by asi řekli, že pro to musím nejspíš něco udělat a třeba by se to pak mohlo splnit. A... s nějvětší pravděpodobností by ten chytrolín měl i pravdu. A nebo otěhotnět :D Ale to v našem případě s přítelem nehrozí, protože my děti mít děti nechceme :)

Těšim se na večeři. Dneska máme bulgur s kuřecím masem a mrkví. Čekám jen na přítele, kterej se každou chviličku vrátí z práce, abysme si to dali spolu. Přes den sem nic moc nejedla a přítel toho do práce taky neměl moc k jídlu, takže si myslím, že nám to oboum sedne.

Na víkend půjde přítel do práce, takže bych mohla jít s ním, ale... kdybych se měla rozhodnout teď, řekla bych ne. Doufám, že se do víkendu rozmylím a přehodnotím to. Když je ta možnost, měla bych toho využít.

STŘEDA (21:02)
Dnešek byl moc fajn. Usnula jsem sice dlouho a spala asi 4 hodiny, ale vstala jsem úplně v pohodě (možná i proto, že jsem nemusela vstávat tak moc brzo jako obvykle), nasnídala - to mě hnedka ještě víd nakoplo, namalovala, oblíkla a vyšla z domu ještě dřív než normálně. Ve škole jsem to do těch 3 něják přetrpěla, ikdyž mě odpoledne přepadlo dost nehezký bolení břicha (ah, my holky, proč musíme každej měsíc takhle trpět). Věděla jsem, co budu dělat, až dorazím ve 4 domů - postel. Pospala jsem si asi 2 hodinky a pak se chvilku učila češtinu, z který zítra píšem "větší" prověrku. Popravdě mi to moc nešlo, protože jsem překypovala dobrou náladou - pořád jsem na přítele vtipkovala, zpívala si tu, říkala naše hlášky a hlášky, které si společně pamatujeme ze seriálů.

Zajímalo by mě, jestli se najde taky tak náladový člověk jako jsem já.
Jde to vůbec? :D

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama