[21.2. 2016]

21. února 2016 v 5:56 | Anička |  ORDINARY LIFE
Je přesně 05:22 am. Nespala jsem celou noc, jelikož jsem včera spala celé dopoledne a mám opět posunutou noc. Přítel je v práci na noční, takže jsme si spolu chvilkama psali a to mě taky udrželo vzhůru. Myslím, že tak za hodinu padnu a budu spát jak zabitá do 3 odpoledne. To zas budu vypadat až se probudim :D Zalepený oči, vlasy až v puse a přeležený ruce tak, že s nima sotva hnu.

Tak tenhle obrázek mě opravdu pobavil :DDDD

,,, a zamilovala jsem si tuhle písničku ♥


Dneska jsem byla hrozně zapálená do háčkování. Minulí týden mě přepadlo pletení, upletla jsem jednu čelenku a šálu. Neberu to ani moc jako věci, které by byly tak hezký, aby se daly nosit, protože jsem se to na nich teprve učila a nevypadá to ještě tak, jak by mělo. Předevčírem jsem si zašla koupit háček, pár barev vlny a začla. Nápad k háčkování mi vnukla Míša z blogu http://fire-within-le.blog.cz/, která i to teď v poslední době taky zamilovala. Příjde mi to háčkování lehčí než pletení a taky se dá uháčkovat mnohem víc věcí. Dneska jsem uháčkovala první věc, která vypadá normálně. Těch pár pokusí předtím něják nevyšlo a byla to spíš jakási motanina. Povedla se mi udělat jedna jednoduchá čepice, ale protože mám háček stejně velký jako je dáno na obalu vlny (měl by být větší minimálně o číslo, aby byl úplet hezky volný), tak je čepice opravdu hodně pevná. Zítra si sjedu s přítelem do Liberce a kouknu tam po větších háčcích a hned si koupím dvě velikosti + ještě velkou jehlu na sešívání, kterou nemám. A zítra se pokusím uháčkovat lepší čepici a k ní i šálu. Kdyby se povedla, pochlubím se :P Co se týče toho pletení, tak sem si při nákupu jehlic taky moc nerozmýšlela a čapla jehli opět menší než bych měla mít, takže taky zítra asi pokouknu po větších.

Na to, že už je skoro 6 hodin ráno, tak mám docela hlad a brutálně se mi hlásí žaludek. Koukala jsem do lednice, ale je prázdná. Musím napsat Honzíkovi, aby až pojede z práce domů, tak koupil na nádraží čerství koláčky mě :D a sobě koblihy, který miluje.

Víkend utekl jako nic, zase tu je neděle a zítra - zaseee - škola. A ve čtvrtek? Jdu poprvé do nové provozovny na praxi. Mám z toho hroznej strach. Jdu na obsluhu, kterou fakt nemám ráda a navíc jsem neobsluhovala hrozně dlouhou dobu. Snad to dopadne dobře a já se tam neztrapnim předevšema. Nevíc se děsim nošení talířů, protože víc jak dva v jedné ruce neunesu. Když toho na talíři neni tolik, tak ještě dobrý, ale když je to narvaný knedlíkama a omáčkou až k okraji + talíře horký jak kráva, nedá se to - u mě. Zvládli to jiní a já doufám, že to přežiju taky. Když se ptám těch, co tam na praxi první pololetí byly, někdo říká že super a někdo je zas rád, že odtud jde pryč. Všichni se shodují ale v jedný pozitivní věci - je tam hroooomada jídla.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama